po polsku in english

Jadwisin, 05-140 Serock
tel.: (+48) 22 782 73 02
fax: (+48) 22 378 26 64

Klub Mila to nowy ośrodek sportowo-rekreacyjny, pierwsza z baz mistrzowskiej Akademii Kusznierewicza, położony nad Jeziorem Zegrzyńskim, w pięknym otoczeniu natury oraz zaledwie 30 km od centrum Warszawy.
Klub Mila to wyjątkowe miejsce, które czerpie z tradycji oraz naturalnego bogactwa. W otoczeniu rezerwatów przyrody oraz wód Jeziora Zegrzyńskiego oferuje warunki zarówno do spokojnego relaksu, jak i do aktywnych form spędzania czasu. Tematycznie zaaranżowane wnętrza, ciekawa autorska architektura oraz wyjątkowe otoczenie stanowią idealną oprawę imprez okolicznościowych, spotkań w gronie rodzinnym oraz spotkań firmowych.

Zapraszamy pasjonatów sportów wodnych i odpoczynku na świeżym powietrzu, rodziny z dziećmi oraz klientów biznesowych do korzystania z bogatej infrastruktury pobytowej i rekreacyjnej, oraz konferencyjno-imprezowej.

Do dyspozycji turystów jest:

• wypożyczalnia sprzętu turystycznego
  • bezpłatny parking

Informacje dodatkowe

• Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu sprzętu rekreacyjnego w Klubie Mila, a także naszej mariny i bosmanatu!
  • Dysponujemy keją armatorską.
  • Członkowie PTTK korzystają z rabatu 10%.

Wyposażenie

Gastronomia: bar, restauracja